Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл

Цена: 259 ден

Најавете се за салонска цена

за волумен и трајна фризура (реконструкција на влакното + хидратација)

SKU: P003 Category: Tags: , , , ,

МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива коса.

КЕРАТИН: Кератинот прави реконструкција на порозната коса и ја прави цврста.

+ Не ја прави косата тешка
+ Волуменска и сјајна коса
+ Трајност: 24 часа

Цврстина: 4
Пакување: 500ml / 750ml

За волумен и трајна фризура.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top