Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл

Цена: 259 ден

Најавете се за салонска цена

за волумен и трајна фризура (реконструкција на влакното + хидратација)

SKU: P003 Категорија Ознаки: , , , ,

МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива коса.

КЕРАТИН: Кератинот прави реконструкција на порозната коса и ја прави цврста.

+ Не ја прави косата тешка
+ Волуменска и сјајна коса
+ Трајност: 24 часа

Цврстина: 4
Пакување: 500ml / 750ml

За волумен и трајна фризура.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top