Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса (масло од Памук и Еластин) REBEEL 300мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

за екстремно цврсти фризури (потхранување на влакното + еластичност)

SKU: P006 Category: Tags: , , , ,

МАСЛО ОД ПАМУК: Маслото од памук, содржи богатство од анти-оксиданси и витамин Е (убаво ја потхранува косата и ја прави сјајна).

ЕЛАСТИН: Еластинот длабински ја хидрира косата. Ја затвора кутикулата на влакното и косата станува сјајна и еластична.

+ Мека и природна коса
+ Без аеросол (косата не е леплива)
+ Трајност: за екстремни фризури

Цврстина: 5
Пакување: 300ml 

За екстремно цврсти фризури.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (масло од Памук и Еластин) REBEEL 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (масло од Памук и Еластин) REBEEL 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top