Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Енергетски шампон за мажи 250мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC014 Категории , , Ознаки: , , ,

Енергетски, тонирачки шампон

Збогатен со таурин и сандалов таурин, и дава на косата јачина и отпорност и ја прави сјајна и отпорна. Неговата формула, ја балансира PH вредноста и го прави погоден за честа употреба.

Scroll to top