Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за руса коса LAKME 1000мл

Цена: 740 ден

Најавете се за салонска цена

тонизирачки шампон за природно руси, боени или бели коси (ги елиминира жолтите тонови)

 

SKU: LT033 Категорија Ознаки: , ,

Тонизирачки шампон за природно руси, боени или бели коси. Ги елиминира жолтите
тонови и спречува појава на несакани топли тонови. Ја оживува и дава сјај на косата.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација.
Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ. БЕЗ ПЕГ. БЕЗ МИНЕРАЛНИ МАСЛА.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од седеф: мекост, хидратација и интензивен сјај.
Катјонски полимер од растително потекло: Ултра мека коса и заштитен скалп.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top