Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 1000мл

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

Anti-Orange Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси)

Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Нежно дејствува и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, оставајки ја косата сјајна и хидрирана.

Употреба: нанесете на влажна коса со соодветни ракавици, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Повторете! Да не се користи директно на бланширана или шатирана коса.

Не го обојува скалпот!

Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top