Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крема за обликување локни (не се измива) KAYPRO 200мл

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

свиленкаст финиш на бушавата, неуредна коса (локни и таласи)

SKU: KP095 Категории , , , Ознаки: , ,

Крем за обликување на локни. Ја враќа еластичноста и сјајот на бушавата, неуредна коса. Одличен за локни и таласи.

Product Cat

,

Scroll to top