Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Екстензии со двоен механизам KAYPRO (должина по избор: 36cm или 55cm)

Цена: 1,200 ден

Најавете се за салонска цена

Изберете од 4 бои: руса, шатирана, бакарна и темно чоколадо.

SKU: clip Категории , Ознаки: , ,

Долга коса, секогаш кога ќе посакате!

Овие сензуални екстензии, ја истакнуваат женственоста и ќе направат да се чувствувате посебно.
Ќе заборавите дека ја носите, на допир ја чувствувате исто како вашата природна коса.

Изберете од 4 бои: руса, шатирана, бакарна и темно чоколадо.
 
Со двоен механизам: перниче со шноли за зацврстување (со додаток штипка за коса).
Состав: Синтетичко влакно (современа имитација на човечко влакно).
Должина: 36cm или 55cm.

Побарајте видео каталог на: 076-344-426

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top