Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NoYellowGigs шампон (против жолти тонови) Kaypro 350мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

Anti-Yellow Шампон за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)

SKU: KP097 Категории , , , Ознаки: , , ,

Шампон за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Специјална формула со виолетов пигмент за потиснување на несаканите жолти рефлексии.

Употреба: нанесете на влажна коса со соодветни ракавици, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Повторете!

 

Product Cat

Вие исто така би сакале…

Scroll to top