Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл

Цена: 460 ден

Најавете се за салонска цена

Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста.

Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top