СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Златни нијанси LAKME

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

микро-пигментација со екстракти од килибар за зачувување на златесто-руса боја на коса

 

Формулата на ULTRA GOLD линијата е збогатена со Екстракти од Килибар
за да го компензира губитокот на боја. Со користењето на оваа линија ќе го
вратите сјајот и здравјето, како и тоновите на боената коса со златни нијанси.
Сетот содржи шампон и маска за коса.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува
својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од килибар: Антиоксидант и заштита на влакното, за мека коса со жива боја
Семки од Индиски Гуар: кондиционирање и заштита
Церамиди: обновување на оштетените влакна

Product Cat

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Златни нијанси LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Златни нијанси LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top