NoOrangeGigs маска (против портокалови тонови) Kaypro 350мл

Маска за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Сподели

Маска за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Расчешлува, хидрира и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, ја прави косата сјајна и мека на допир.

Употреба: нанесете по миењето со шампон од истата линија на влажна коса со соодветни ракавици, по должината и врвовите, оставете да делува неколку минути и добро исплакнете. Да не се корити на бланширана и шатирана коса.

Не го обојува скалпот!

NoOrangeGigs маска (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.