Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Боја за коса со органски масла (без амонијак и pPd) WizOut 100мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

со инфузија од лековити органски масла: арган, портокал,  мандарина и маслинка

SKU: W Categories: , Tags: , ,
WizzOut® е нежна боја за коса со ниско-амонијачна боја без pPd.
Не го оштетува влакното и блага е за кожата на главата.
Инфузија од лековити органски масла:
  • Арган
  • Портокал
  • Мандарина
  • Маслинка

ја заштитуваат косата за време на боењето и
длабински го потхрануваат влакното.

Пакување: 100мл

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса со органски масла (без амонијак и pPd) WizOut 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса со органски масла (без амонијак и pPd) WizOut 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top