Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Супер-економична боја за коса SuperKay 180мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

5-7 боења на коса од една иста туба, со ULTRAPLEX за заштита на косата

SKU: SK Category: Tags: , ,
Зошто да купам МЕГА пакување на боја за коса од италијанскиот бренд SUPERKAY?
Затоа што заштедувате најмалку -20% од било која боја за коса достапна на пазарот.

Уште поважни причини зошто да ја одберете:

✔️ СУПЕР 56 ВИСОКО-ПОКРИВНИ БОИ
Основни нијанси, огнени тонови и неон нијанси

✔️ СУПЕР ПАКУВАЊЕ 180МЛ, РАЗМЕР 1:2
Крем боја за коса 180мл + Хидроген 360мл = 540мл смеса

✔️ СУПЕР СЈАЈНА И ЗДРАВА КОСА
Збогатена со хидроген што омекнува и ја прави бојата интензивна и сјајна

✔️ СУПЕР ЗАШТИТА СО ULTRAPLEX
Специјално прилагодена формула, за да ја одржи косата здрава

✔️ СУПЕР КВАЛИТЕТ : ЦЕНА
5-7 боења на коса од една иста туба

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-економична боја за коса SuperKay 180мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-економична боја за коса SuperKay 180мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top