Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Комплет Супер-економична SuperKay боја за коса 10 нијанси

Цена: Original price was: 2,500 ден.Current price is: 1,900 ден.

Најавете се за салонска цена

Комплетот содржи 10 основни нијанси (1.00-10.00)

  • 5-7 боења на коса од една иста туба
  • со ULTRAPLEX за заштита на косата
SKU: SK-1 Категории , Ознаки: , ,
Зошто да купам МЕГА пакување на боја за коса од италијанскиот бренд SUPERKAY?
Затоа што заштедувате најмалку -20% од било која боја за коса достапна на пазарот.

Уште поважни причини зошто да ја одберете:

✔️ СУПЕР 10 ПРИРОДНИ БОИ
Основни нијанси од 1 до 10

✔️ СУПЕР ПАКУВАЊЕ 180МЛ, РАЗМЕР 1:2
Крем боја за коса 180мл + Хидроген 360мл = 540мл смеса

✔️ СУПЕР СЈАЈНА И ЗДРАВА КОСА
Збогатена со хидроген што омекнува и ја прави бојата интензивна и сјајна

✔️ СУПЕР ЗАШТИТА СО ULTRAPLEX
Специјално прилагодена формула, за да ја одржи косата здрава

✔️ СУПЕР КВАЛИТЕТ : ЦЕНА
5-7 боења на коса од една иста туба

Brand

Kay Pro

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top