Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски хидроген (3%, 6%, 9%, 12%) OWAY 900мл

Цена: 730 ден

Најавете се за салонска цена

косата е уште поздрава и посјајна по боењето (со фито-активатори)

SKU: HC0 Categories: , Tags: , ,
Потхранувачка формула со био-динамични, органски масла, путер од растенија и витамини.
Првиот систем за боење на косата без амонијак, со интегриран течен путер.
Не само што не ја оштетува косата, туку ја регенерира за време на боењето.
Уникатната органска хемија, го заздравува квалитетот на влакното и
косата е уште поздрава и посјајна по боењето. Со фито-активатори.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски хидроген (3%, 6%, 9%, 12%) OWAY 900мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски хидроген (3%, 6%, 9%, 12%) OWAY 900мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top