Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл

Цена: 75 ден

Најавете се за салонска цена

уникатна формула со кавијар и кератин (ја пополнува порозната коса)

SKU: CS Category: Tags: , ,
Заздравувачката формула со кавијар и хидроген, го храни влакното и го пополнува со структура.
Лесно се меша и се нанесува за интензивна, сјајна и долготрајна боја.
Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top