Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 150мл

Цена: 75 ден

Најавете се за салонска цена

уникатна формула со кавијар и кератин (ја пополнува порозната коса)

SKU: CS Категорија Ознаки: , ,
Заздравувачката формула со кавијар и хидроген, го храни влакното и го пополнува со структура.
Лесно се меша и се нанесува за интензивна, сјајна и долготрајна боја.
Brand

Kay Pro

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top