Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидроген со арганово масло 3% WizzOut 500мл

Цена: 170 ден

Најавете се за салонска цена

стабилна емулзија, со органско арганово масло и акаи путер

SKU: WO0 Категорија Ознаки: , ,
Совршено стабилна емулзија, збогатена со органско арганово масло и акаи путер.
Гарантира изедначена боја (интензивно делува на сите микро-пигменти).

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top