Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Латекс ракавици без пудра (за една употреба) x 100 парчиња

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

растегливи ракавици од природен латекс (одговараат за левата и десната рака)

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,
  • Материјал од природен латекс 
  • Одговараат и на лева и на десна рака 
  • За една употреба 
  • Боја: млечно бела
  • Растегливи
  • Без пудра 
Латекс ракавици (големина):

L, M, S

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top