Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Латекс ракавици без пудра (за една употреба) x 100 парчиња

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

растегливи ракавици од природен латекс (одговараат за левата и десната рака)

SKU: N/A Category: Tags: , ,
  • Материјал од природен латекс 
  • Одговараат и на лева и на десна рака 
  • За една употреба 
  • Боја: млечно бела
  • Растегливи
  • Без пудра 
Латекс ракавици (големина):

L, M, S

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Латекс ракавици без пудра (за една употреба) x 100 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Латекс ракавици без пудра (за една употреба) x 100 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top