Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чистач на парафин DEPILEVE 250мл

Цена: 329 ден

Најавете се за салонска цена

ги отстранува остатоците на парафин од топилката, подот, работните површини и количката

SKU: 6216 Categories: , Tags: , ,

Убаво ги отстранува остатоците на парафин од топилката,
подот, работните површини и количката.
„НЕ СЕ УПОТРЕБУВА НА КОЖА“!

Product Cat

,

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на парафин DEPILEVE 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на парафин DEPILEVE 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top