Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Анти-алергенски ракавици без пудра, (за една употреба) x 100 парчиња

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

нелизгави ракавици од нитрил со убав мирис (одговараат за левата и десната рака)

SKU: 6457/1 Category: Tags: , , ,
  • Материјал: нитрил 
  • Анти-алергенски (за лица алергични на латекс)
  • Одговараат и на лева и на десна рака 
  • Пријатен мирис 
  • Со текстура на прстите (нелизгави)
  • За една употреба 
  • Боја: виолетово-сина
  • Растегливи
  • Без пудра 
Нитрил ракавици (големина):

L, M, S

Препорачани производи

Scroll to top