Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Подметач целулозен (за една употреба) 50 парчиња

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6823 Categories: , Tags: , ,
Product Cat

,

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подметач целулозен (за една употреба) 50 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подметач целулозен (за една употреба) 50 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top