Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Килоти машки (за една употреба)

(1 Преглед на корисник)

Цена: 19 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6220 Категории , Ознаки: , ,
Product Cat

,

Brand

Depileve

1 преглед за Килоти машки (за една употреба)

  1. Daniel

    Kako da poracam od ovie kiloti

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Килоти машки (за една употреба)

  1. Daniel

    Kako da poracam od ovie kiloti

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top