Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за чистење по депилација DEPILEVE 200мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација

Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација.
Кремастата текстура ја прави кожата мазна и свилено нежна на допир.
Содржи SPF 8 за заштита од сонце на свежо депилираната кожа.
Збогатена со екстракти од невен и овес.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за чистење по депилација DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за чистење по депилација DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top