Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за чистење по депилација DEPILEVE 200мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација

SKU: 6198 Категорија Ознаки: , ,

Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација.
Кремастата текстура ја прави кожата мазна и свилено нежна на допир.
Содржи SPF 8 за заштита од сонце на свежо депилираната кожа.
Збогатена со екстракти од невен и овес.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top