Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Алое Вера гел 500мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

освежува, хидрира, ја регенерира кожата по: депилација, ИПЛ, фото подмладување и електро епилација

 

SKU: 6139 Категорија Ознаки: , ,

Алое Вера Гел со исклучителен квалитет и 99% чистота.

Освежува, хидрира, ја регенерира кожата по третманите.

Идеален за користење по депилација, по третмани на ИПЛ, фото подмладување или електро епилација.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top