Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

DERMO BALANCE (лосион за пред депилација) DEPILEVE 220мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

ја чисти кожата пред депилација и прави восокот да се лепи за влакната, не за кожата

SKU: 6193 Категорија Ознаки: , ,

Нова формула на лосион за пред депилација кој беспекорно ја чисти кожата, за идеално влечење со восокот.
Особено се препорачува за аплицирање пред епилација со филм восоците за силно влечење.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top