Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

DERMO BALANCE (лосион за пред депилација) DEPILEVE 220мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

ја чисти кожата пред депилација и прави восокот да се лепи за влакната, не за кожата

Нова формула на лосион за пред депилација кој беспекорно ја чисти кожата, за идеално влечење со восокот.
Особено се препорачува за аплицирање пред епилација со филм восоците за силно влечење.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DERMO BALANCE (лосион за пред депилација) DEPILEVE 220мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DERMO BALANCE (лосион за пред депилација) DEPILEVE 220мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top