Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фен за коса: Јонски (брз проток на воздух за заштита на влакното) 1800W SECADOR TERMIX®

Цена: 3,900 ден

Најавете се за салонска цена

лесен, воздушест дизајн за супер-брзо ракување (со 2 брзини и 4 опции за температура)

SKU: TX17 Categories: , Tags: , ,

TERMIX® е професионален фен со екстремно моќен мотор, што постигнува брз проток на воздух и ниска волтажа што не ја гори косата (со 2 брзини и 4 опции за температура). Лесен, воздушест дизајн за супер-брзо ракување со 3м долг кабел.

Предности: 

  • Бесмртен мотор: 220V
  • Имун на фреквенции од радио, телевизија и телефони
  • Сигурносен термостат
  • Филтерот се отстранува и лесно се чисти
  • Двојна изолација
  • Копче за ладен воздух
  • Анти-Шок дизајн

 

Додаток: насочувач за исправување на коса.

Боја: Црна.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фен за коса: Јонски (брз проток на воздух за заштита на влакното) 1800W SECADOR TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фен за коса: Јонски (брз проток на воздух за заштита на влакното) 1800W SECADOR TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top