Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лесен фен за коса (со супер-брз мотор) SECADOR COMPACTO 4300 TERMIX®

Цена: 3,700 ден

Најавете се за салонска цена

лесен, воздушест дизајн со брз проток на воздухот (против дехидрирање на влакното)

SKU: TX17/1 Categories: , Tags: , ,

TERMIX®е професионален фен за сите типови на коса, со 3 различни нивоа на топлина, 2 брзини и ладен проток на воздух што ви овозможува подолго фенирање. Го скратува времето на фенирање, за косата да остане здрава и сјајна. Со само 850гр тежина, е многу лесен за употреба и ве ослободува од болка во зглобовите и мускулите. Со екстремно моќен мотор, што постигнува брз проток на воздух и ниска волтажа што не ја гори косата (против дехидрирање на косата). Лесен, воздушест дизајн за супер-брзо ракување.

Предности: 

  • Лесен и ергономски
  • Моќност: 1800V
  • 3 нивоа на топлина
  • 2 различни брзини
  • Филтерот се отстранува и лесно се чисти
  • Копче за ладен воздух
  • Анти-Шок дизајн
  • Долг кабел: 2.5м

 

Додаток: 2 модели на насочувачи за исправување.

Боја: Црна.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лесен фен за коса (со супер-брз мотор) SECADOR COMPACTO 4300 TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лесен фен за коса (со супер-брз мотор) SECADOR COMPACTO 4300 TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top