Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Метро ANESI

Цена: 175 ден

Најавете се за салонска цена

Козметичко метро со вградена скала на BMI.

Product Cat

, ,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top