Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

UV лампа со тајмер 36W

Цена: Original price was: 1,200 ден.Current price is: 960 ден.

Најавете се за салонска цена

Ултра-широка UV лампа за печење нокти.

36 W – УВ лампа за печење нокти.

 

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Scroll to top