Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Распрскувач на течност (во пареа) TERMIX® 200мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

Современиот распрскувач во спреј, течноста ја претвора во густа пареа (налик на магла)

 

Нема да ви се верува!

Современиот распрскувач, течноста ја претвора во густа пареа (налик на магла). Овој густ облак од течност, ќе ги воодушеви клиентите, а вас ќе ви обезбеди прецизно обликување на фризурата, со систем на продолжен пулсирачки и ефект на враќање. Се врти за  360º. Автоматски се надополнува. Можност за долготрајно прскање, со само 1 стисок.

Прснете облак од течности и рамномерно нанесете вода, течен гел, хидроген, серуми.

  • Долго прскање
  • Моќен распрскувач на густа пареа
  • Отпорен на оштетување
  • Дозволува секаква течност
  • Капацитет од 200мл
  • Удобен и лесен

Ослободете ја фантазијата и измислете нова техника што другите ќе ја копираат.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Распрскувач на течност (во пареа) TERMIX® 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Распрскувач на течност (во пареа) TERMIX® 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top