Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: Био-Арган Шампон + Маска + Масло LAKME

Цена: 1,390 ден

Најавете се за салонска цена

штити од временски промени и фенирање/пеглање (против распукани врвови )

Дозволете си го овој моќен СЕТ од 100% Био-Арганово масло.

Шампонот ќе ви го регенерира и благо ќе го исчисти скалпот,

маската ќе ја нахрани косата длабоко во внатрешноста и ќе ја пополни шупливоста,

а маслото ќе направи заштитна обвивка на сувите врвови и целото тело на влакното.

 

Третманот длабински ја хидрира косата, без да ја измрси.

Косата станува послушна, а на допир свилена и мазна.

Заштитуваат од надворешни влијанија: временски промени и фенирање/пеглање.

Со Агенс против кршење на влакното.

 

За сите типови коса.

Product Cat

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: Био-Арган Шампон + Маска + Масло LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: Био-Арган Шампон + Маска + Масло LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top