Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: Био-Арган Шампон + Маска + Масло LAKME

Цена: Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,390 ден.

Најавете се за салонска цена

штити од временски промени и фенирање/пеглање (против распукани врвови )

Дозволете си го овој моќен СЕТ од 100% Био-Арганово масло.

Шампонот ќе ви го регенерира и благо ќе го исчисти скалпот,

маската ќе ја нахрани косата длабоко во внатрешноста и ќе ја пополни шупливоста,

а маслото ќе направи заштитна обвивка на сувите врвови и целото тело на влакното.

 

Третманот длабински ја хидрира косата, без да ја измрси.

Косата станува послушна, а на допир свилена и мазна.

Заштитуваат од надворешни влијанија: временски промени и фенирање/пеглање.

Со Агенс против кршење на влакното.

 

За сите типови коса.

Product Cat

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top