Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фолија 300м

Цена: 720 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6165 Category: Tags: , , ,

Стреч фолија специјално наменета за професионални третмани за слабеење.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top