Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Алуминиумска Фолија за Шатирање (мека) LAKME 12cm x 70m

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

Отпорна и цврста алуминиумска фолија. Убаво загрева (третманот е поефикасен)

 

Мека и еластична алуминиумска фолија, што брзо загрева.

Специјално наменета за професионална употреба!

 

Одлична за напредни техники на шатирање:

  • Pixel
  • Sweet Highlights
  • Cotton Candy
  • Balayage

Разликата во квалитетот, ќе ја забележите уште со првата лента.

 

БЕСПЛАТНА Обука: Заедно со сетот к.blonde, добивате БЕСПЛАТНА Обука ланширање, шатирање и тонирање).

Резервирајте место на: 02-3109-130 или 076-344-426 (viber)

 

Product Cat

Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алуминиумска Фолија за Шатирање (мека) LAKME 12cm x 70m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алуминиумска Фолија за Шатирање (мека) LAKME 12cm x 70m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top