Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Анти-целулитна крема – Lipoaminocel 500мл.

Цена: 1,190 ден

Најавете се за салонска цена

ТЕРМО-АКТИВНА КРЕМА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ ANESI 200МЛ

SKU: 6380 Category: Tags: , , ,

Термо-активен крем против целулит збогатен со Л-Карнитин, екстракти од бршлен и гуарана, кофеин, липосоми и ретинол.

  • Концентратот од бршлен го ослободува ткивото и ја подобрува размената на течности
  • Го спречува развојот на маснните наслаги и ја измазнува кожата
  • Ја зголемува микро-циркулацијата и ја стимулира липолизата на мастите
  • Врши ефективна дренажа и ослободување од токсините.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top