Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за лице – Aqua Vital 200мл.

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6320 Категорија Ознаки: , ,

Пилинг за лице за отстранување на мртвите клетки и длабинско чистење, како и отстранување на токсините.

  • Ја мултиплицира пенетрацијата на активните состојки од козметиката која се користи.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно.
  • Нанесете на сува кожа, со кружни движења додека не исчезнат топчињата, притоа избегнувајќи ги очите.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Нанесете лосион Aqua Vital.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top