Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Парафанго ANESI 3кг

Цена: 2,270 ден

Најавете се за салонска цена

Кал во комбинација со алги за слабеење, реобликување и затегнување.

SKU: 6146 Category: Tags: , ,

Парафанго, кал со парафин за слабеење, реобликување и затегнување. Со потекло од Француска Бретања, калта содржи високи концентрации на морски минерали и помешани со парафин, даваат идеална комбинација за продолжен топлински ефект, а воедно едноставен за употреба. Може да се отстрани без туширање.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top