Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за зацврстување – Firmete ANESI 150мл.

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

Коктел од есенцијални масла. Затегнува и потхранува.

SKU: 6389 Category: Tags: , ,

Масло за зацврстување – Коктел од есенцијални масла со Ylang Ylang (стимулира и затегнува), марјораммандарина (затегнува и ја подобрува микроциркулацијата), пченични `ркулци и екстракт од макадамија. Затегнува и потхранува.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за зацврстување – Firmete ANESI 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за зацврстување – Firmete ANESI 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top