Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 10х20мл.

Цена: 740 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6310 Category: Tags: , ,

Маска за лице со гелна тектура со освежувачко, хидратантно и окулзивно дејство

  • Длабински ги внесува претходно нанесените активни состојки

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката нанесете ја на лицето, вратот и деколтето. Погодна за употреба во близина на очите и врз усните.
  • Оставете да делува 15 минути.
  • По желба можете да масирате последните 5 минути.
  • Остранете го вишокот со шпатула и завршете со лосион.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 10х20мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 10х20мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top