Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 10х20мл.

Цена: 740 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6310 Категорија Ознаки: , ,

Маска за лице со гелна тектура со освежувачко, хидратантно и окулзивно дејство

  • Длабински ги внесува претходно нанесените активни состојки

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката нанесете ја на лицето, вратот и деколтето. Погодна за употреба во близина на очите и врз усните.
  • Оставете да делува 15 минути.
  • По желба можете да масирате последните 5 минути.
  • Остранете го вишокот со шпатула и завршете со лосион.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top