Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун флорентинска роза и божур NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за дехидрирана кожа (анти-бактериски, го чисти тенот)

SKU: NDR - 2 Categories: , Tags: , , ,

Сапуни направени од вистински романтични букети …
Роза и божур даваат возбудлив мирис кој буди чувство на чистота.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун флорентинска роза и божур NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун флорентинска роза и божур NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top