Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Бронзен леопард (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со Афродизијак од пачули

SKU: NDC - 1 Categories: , Tags: , , ,

Мирис што опива – сензуалните и провокативните ќе ги маѓепсате
со заводлива нота на овој елегантен сапун. Пачулито, спакувано во
леопардови шари, го оправдува името што го носи.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Бронзен леопард (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Бронзен леопард (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top