Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун со малина и коприва NESTI DANTE 250гр

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за зајакнување на имунитетот на кожата (без животински состојки)

SKU: NDT-BN-2 Categories: , Tags: , ,

Сапун збогатен со органска дива малина и органски листови на коприва,
со смирувачки и обновувачки својства (кожата ја прават нежна и сензуална).
Малините содржат витамини и минерали, а копривата е богата со
витамин Ц, железо, манган, калиум, калциум и бета-каротен.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун со малина и коприва NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун со малина и коприва NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top