Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун со малина и коприва NESTI DANTE 250гр

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за зајакнување на имунитетот на кожата (без животински состојки)

SKU: NDT-BN-2 Категории , Ознаки: , ,

Сапун збогатен со органска дива малина и органски листови на коприва,
со смирувачки и обновувачки својства (кожата ја прават нежна и сензуална).
Малините содржат витамини и минерали, а копривата е богата со
витамин Ц, железо, манган, калиум, калциум и бета-каротен.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top