Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Сардинија NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за сува кожа (со мирис на свеж утрински воздух)

SKU: NDD - 2 Categories: , Tags: , , ,

Свеж и чист утрински воздух, сонце над плажа и див мирис на бобинки
кои будат ароматично чувство на емоции и сеќавања. Слаткиот нектар на мирта,
мастика и грмушка на хеликрисум ќе Ви ја откријат тајната на Сардинија.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Сардинија NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Сардинија NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top