Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун без парфеми и вештачки бои NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за ултра-чувствителна кожа (без мирис и боја)

SKU: ND-Purissimo 1 Categories: , Tags: , ,

Природни сапуни за ултра-чувствителна кожа. Без мирис. Без боја.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун без парфеми и вештачки бои NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун без парфеми и вештачки бои NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top