Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Пилинг NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за регенерација на кожата (ги остранува мртвите клетки)

SKU: NDP-PH-5 Categories: , Tags: , ,

Тонира и потхранува. Кожата е нежна и свиленкаста со неверојатен сјај.
Сапун за пилинг на лице и тело. Не ја иритира кожата, туку само нежно ги
отстранува мртвите клетки и кожата подобро дише.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Пилинг NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Пилинг NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top