Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Портофино NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун против акни и проширени пори (со мирис на лен, роза и лилјани)

SKU: NDD - 4 Categories: , Tags: , , ,

Патување низ прекрасни чувства, босоноги по трева, роса на прстите и ветрец на нечие лице.
Единствено место, преубав залив, потполно природно италијанско ремек дело.
Лен, Роза и Лилјан се волшебните состојки на овој сапун.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Портофино NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Портофино NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top