Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Портофино NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун против акни и проширени пори (со мирис на лен, роза и лилјани)

SKU: NDD - 4 Категории , Ознаки: , , ,

Патување низ прекрасни чувства, босоноги по трева, роса на прстите и ветрец на нечие лице.
Единствено место, преубав залив, потполно природно италијанско ремек дело.
Лен, Роза и Лилјан се волшебните состојки на овој сапун.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top