Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Колаген NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за реконструкција на колагенот (ја подмладува порозната кожа)

SKU: NDP-PH-4 Категории , Ознаки: , ,

Вашата кожа ќе ја направат нежна и свиленкаста со неверојатен сјај.
Растителен колаген и женшен ја регенерираат кожата и и даваат мазност.
Колагенот ги пополнува порозните делови на кожата и ја подмладува.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top