Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чоколаден сапун со портокал NESTI DANTE 200гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со витамин Ц, за стимулација на нови клетки (анти-воспалителен)

SKU: NDCH-3 Категории , Ознаки: , , ,

Вкусот на рајот, благодарејќи на слаткиот и топол мирис на портокал со
темни тонови на какао, прекрасно го парфимира телото …  ќе мирисате на колаче.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top