Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун од тахити лимон и мозамби NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со мирис на Тахитите (за дезинфекција и подмладување)

SKU: NDTP - 1 Categories: , Tags: , ,

Експлозија на мириси ќе ве разбудат и однесат на Тахитите.
Има ли нешто поосвежително од зелен тахитски лимон?
Дезинфицира и ја подмладува кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун од тахити лимон и мозамби NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун од тахити лимон и мозамби NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top