Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Црвен питон (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со Афродизијак од дива орхидеја (повикува на непроспиени ноќи)

SKU: NDC - 2 Categories: , Tags: , , ,

Со мирис на дива орхидеја, листови од црвен чај и тијара,
наменет за заводници и шармери. Мирисот од овој сапун на кожата
повикува на непроспиени ноќи.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Црвен питон (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Црвен питон (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top