Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Детокс NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за детоксификација (ја прочистува кожата)

SKU: NDP-PH-3 Categories: , Tags: , ,

Збогатен со енергетски елементи за тонизирање и потхранување.
Сапун со 100% кристален азулен (од камилица) дава пријатно чувство на детоксикација.
Со додаток на Здравец, Ехинацеа и бел Лотос.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Детокс NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Детокс NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top